بازی Call of Duty: Black Ops 6 دارای حالت‌های جدید و جزئیات هیجان‌انگیزی است که طرفداران این سری محبوب را خوشحال خواهد کرد. این بازی در تاریخ 25 اکتبر 2024 منتشر خواهد شد و از همان روز اول برای مشترکین Game Pass در دسترس خواهد بود.

بازیکنان Call of Duty: Black Ops 6 می‌توانند از نقشه‌های جدید حالت چندنفره لذت ببرند و بازگشت سیستم محبوب Prestige را تجربه کنند.

کمپین داستانی: داستان بازی در دوران گذار و تحول سیاست جهانی در اوایل دهه 90 میلادی و بعد از پایان جنگ سرد روایت می‌شود. شما و تیم‌تان به عنوان نیروهای بلک آپس که توسط دولت خود مورد تعقیب قرار گرفته‌اند، باید برای زنده ماندن و پاک کردن نام خود از اتهامات نادرست مبارزه کنید.

مولتی‌پلیر: اکتیویژن اهمیت بخش چندنفره و داستان‌های کوتاه رو تاکید می‌کند. با توجه به توسعه بازی Call of Duty: Black Ops 6 توسط استودیو تری‌آرک، احتمال اضافه شدن نقشه‌های جدید 6v6 هم هست.

تری‌آرک اعلام کرد که بازی Call of Duty: Black Ops 6 هنگام عرضه، ۱۶ نقشه جدید برای بخش چندنفره خواهد داشت. از این تعداد، 12 نقشه Core به حالت 6v6 اختصاص دارند، در حالی که 4 نقشه Strike به صورت متمرکزتر و فشرده‌تر برای رقابت‌های 2v2 یا فیس‌آف 6v6 طراحی شده‌اند. این نقشه‌ها پس از تنظیم مجدد کمپین، داستان‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهند. درباره طراحی این نقشه‌ها، تیم سازنده اظهار داشت: “طراحی نقشه‌ها به‌گونه‌ای است که ویژگی‌های نوآورانه‌ای ازجمله درگیری سریع بازیکنان و مقیاس‌بندی در محدوده‌های کوچک تا متوسط را نشان دهند. این نقشه‌ها از تنوع گیم‌پلی حمایت می‌کنند و برای حفظ سرعت اکشن و جریان مبارزه‌ها طراحی شده‌اند. تری‌آرک تاکید می‌کند که این نقشه‌ها به طور کامل از تنوع سبک‌های بازی کردن در Call of Duty حمایت می‌کنند و حتی تا سطوح حرفه‌ای رقابت‌های Ranked مورد استفاده قرار می‌گیرند.”

زامبی‌ها: حالت زامبی‌ها نیز با نقشه‌های جدید و اسرار جذاب به بازی بازگشته است. دو نقشه جدید در زمان عرضه وجود خواهد داشت و نقشه‌ها و تجربیات بیشتری پس از عرضه به بازی اضافه خواهند شد.

حالت های جدید Call of Duty Black Ops 6 و جزئیات عرضه در گیم پس

جزئیات عرضه در Game Pass: بازی Black Ops 6 از همان روز اول در سرویس Game Pass برای کاربران Xbox و PC در دسترس خواهد بود. این بدان معناست که مشترکین این سرویس می‌توانند بدون پرداخت هزینه اضافی، بازی را دانلود و بازی کنند.

اعضای گیم پس آلتیمیت و پی‌سی به کامل Black Ops 6 دسترسی دارند. مشترکین گیم پس کنسول فقط می‌توانند به کمپین بازی دسترسی پیدا کنند و برای بازی آنلاین نیاز به گیم پس کور دارند.

  • گیم پس آلتیمیت: برای بازی Black Ops 6 و حالت‌های آنلاین و زامبی، روی ایکس باکس و رایانه شخصی دسترسی دارید، با امکان خرید باندل Digital Cross-Gen.
  • گیم پس پی‌سی: در رایانه شخصی خود می‌توانید Black Ops 6 و حالت‌های آنلاین و زامبی را تجربه کنید.
  • گیم پس کنسول: برای کنسول ایکس باکس، محدود به کمپین هستید؛ برای دسترسی به حالت‌های آنلاین و زامبی، نیاز به ارتقاء به سطح آلتیمیت یا خرید اشتراک کنسول دارید.
  • گیم پس کور: امکان بازی آنلاین، اما برای Black Ops 6 باید جداگانه خریداری کنید، با تمامی مزایای سطح آلتیمیت.

بازیکنانی که قبل از انتشار بازی مشترک یکی از سه سطح کنسول، پی‌سی یا کور شده‌اند، می‌توانند به دو جایزه پیش‌خرید دسترسی داشته باشند: بسته اپراتور Woods و بتای اولیه بازی. همچنین، می‌توانند با پرداخت 30 دلار بازی خود را به نسخه Vault Edition ارتقاء دهند که شامل بسته اپراتور Hunters vs. Hunted، کالکشن سلاح Mastercraft، آیتم GobbleGum و فصل اول بازی با نام Black Cell است.

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ دادن به
قوانین ثبت دیدگاه در پیدو گیم
  • لطفا نظر خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • لطفا از درج شماره تماس خود در متن دیدگاه خودداری فرمایید.
  • اگر دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • اگر در نظرات لینک صفحاتی خارج از "پیدو گیم" را وارد نمایید تایید نخواهد شد.
  • شبکه های اجتماعی