بازی همستر تقریبا با فرمی مانند نات‌کوین معروف شده و در سبک بازی‌های Play To Lern قرار می‌گیرد. در کمتر از یک هفته بیش از 70 میلیون کاربر سراغ بازی همستر کامبت رفتند، فعلا هنوز در مورد قیمت سکه های این بازی هیچ حرفی در میان نیست و همه مشغول ماین کردن سکه‌های خود هستند.

بازی همستر کامبت تلگرام چیست؟

همستر کامبت یک بازی بر بستر کریپتو کارنسی یا ارز دیجیتال است که مدتی است بر روی تلگرام ایجاد شده و به نوعی رقیب نات کوین به حساب می‌آید. همستر کامبت یک بازی تلگرامی نوپا به‌حساب می‌آید که ظرف فقط یک هفته گذشته توجه بخش قابل توجهی از کاربران تلگرامی را به خود جلب کرده و در این بازی هم، کاربر با تاچ کردن صفحه نمایش امتیاز کسب می‌کند.

بازی همستر کامبت طوری طراحی شده که بازیکن با کلیک و ضربه زدن روی شکلک همستر در صفحه، امتیاز یا توکن به دست می‌آورد. این توکن‌ها شاید در آینده ارزشمند شوند، مثل نات‌کوین.

این بازی چند بخش ساده دارد. تو بخش اول، با انتخاب صرافی، به بازیکن امتیاز یا توکن داده می‌شه. تو بخش دوم، با خرید کارت‌های ویژه می‌تونی امکان استخراج توکن رو فعال کنی. بخش سوم، دعوت از دوستان و آشناهاست که با این کار می‌تونی توکن‌های بیشتری بگیری. آخرین بخش هم درآمدزاییه، یعنی با انجام کارهایی که تیم پشتیبانی همستر دوست داره، مثل دنبال کردن کانال تلگرام و حساب توییتری بازی، می‌تونی توکن‌های بیشتری کسب کنی.

بازی همستر کامبت به نوعی شبیه پروژه‌هایی مثل نات‌کوینه. با توجه به موفقیت نات‌کوین تو ماه‌های اخیر، خیلی از کاربران و بازیکن‌های این بازی دنبال پیدا کردن قیمت همستر هستن.

قیمت همستر چقدر است؟

قیمت همستر هنوز معلوم نیست و تا وقتی به صرافی‌های معتبر اضافه نشه، حرف زدن درباره قیمتش بی‌فایده‌ست. اما مشکل اصلی الان، نحوه توزیع توکن‌ها به کاربراست.

هنوز مشخص نشده که توکن همستر دقیقا با همون امتیازایی که بازیکنا جمع کردن محاسبه میشه یا تیم پشتیبانی قصد داره توکن همستر رو با چیز دیگه‌ای معادل‌سازی کنه. الان حرف و حدیثای زیادی درباره معادل‌سازی ۱۰ میلیون سکه استخراج شده تو بازی با مثلا هزار توکن همستر وجود داره و فعالای بازار ارز دیجیتال هم این موضوع رو جدی گرفتن. تفاوت ظاهر سکه‌های استخراج شده با توکن همستر هم باعث شده بحث معادل‌سازی داغ بشه و خیلی‌ها فکر می‌کنن جمع کردن میلیون‌ها سکه تو بازی لزوماً به معنای دریافت همون تعداد توکن نیست.

آموزش بازی همستر کامبت تلگرام

آیا بازی همستر کلاهبرداری است ؟

در حال حاضر، نمی‌توان به طور قطعی اظهار کرد که بازی همستر کامبت کلاهبرداری است یا خیر. این موضوع می‌تواند بر اساس اطلاعات موجود و تجربه شخصی هر فرد متفاوت باشد.

در بخش مثبت، باید به تلاش تیم توسعه‌دهنده این بازی از نظر تجربه و شفافیت توجه کرد. همچنین، وجود یک جامعه فعال از بازیکنان نیز نشان‌دهنده پذیرش و پشتیبانی از بازی است.

از طرف دیگر، بازی همستر کامبت هنوز یک سابقه طولانی ندارد و برخی از جوانب مانند مدل اقتصادی پیچیده آن ممکن است برای برخی از بازیکنان گیج‌کننده باشد. همچنین، خطرات مرتبط با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و دارایی‌های مجازی باید با دقت در نظر گرفته شود.

در نهایت، اگر تمایل به ثبت نام در این ایردراپ همستر کامبت تلگرام دارید از این لینک میتوانید وارد بازی شده و شروع به استخراج سکه‌های خود کنید!

لینک ثبت نام بازی همستر کامبت تلگرام

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ دادن به
قوانین ثبت دیدگاه در پیدو گیم
  • لطفا نظر خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • لطفا از درج شماره تماس خود در متن دیدگاه خودداری فرمایید.
  • اگر دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • اگر در نظرات لینک صفحاتی خارج از "پیدو گیم" را وارد نمایید تایید نخواهد شد.
  • شبکه های اجتماعی