بتل پس یا Battle Pass سیستمی‌ است که بر اساس یک سری فعالیت ها به بازیکنان پاداش می‌دهد. این پاداش‌ها حاوی آیتم‌های ظاهریِ فصلی و CP است. البته هر بازیکن می‌تواند در هر فصل بدون خرید بتل پس بخشی از آیتم های رایگان بتل پس را از طریق تجربه بازی بدست آورد. کسانی که بتل پس کالاف موبایل را خریداری می‌کنند می‌توانند به هر آیتم موجود در هر فصل دسترسی یابند.

 

سوالات متداول

  • فرق بتل بین بتل پس 360 سی و 560 سی پی در چیست؟

قیمت بتل پس در بازی Call Of Duty Mobile با توجه به ارزش واحد پولی ریجن اکانت اکتیویژن شما ارتباط دارد. به این ترتیب هیچ تفاوتی بین بتل پس 360 تایی و 560 از نظر محتوا وجود ندارد.

  • تفاوت بتل پس معمولی و پلاس چیست؟

دو نوع premium Pass برای کال آف موبایل وجود دارد، در نوع پلاس شما 12 تایر بیشتر به علاوه چندین آیتم دریافت خواهید کرد، البته باید به این توجه داشت برای خرید نسخه پرمیوم پلاس باید لول یا تایر بتل شما کمتر از 28 باشد.

بتل پس معمولی: باز شدن قفل تمامی لول های بتل پس با رسیدن به لول 50 + کسب CP لازم برای فعالسازی بتل پس فصل بعدی

بتل پس پلاس یا باندل بتل پس: تمامی امکانات ذکر شده پرمیوم پس + باز شدن قفل تایرهای اضافی بتل پس + دریافت آنی جوایز 12 تایر

  • چگونه بتل پس کالاف بخرم؟

ابتدا وارد صفحه مقابل شوید: خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

برای خرید، نوع بتل پس اکانت بازی خود را انتخاب کنید و سپس ایمیل و پسورد اکانت بازی خود را در کادرهای مربوطه وارد نمایید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که اکانت بازی شما حتما باید به یکی از دو پلتفرم اکتیویژن یا فیسبوک لینک باشد. پس از خرید بتل پس از سایت پیدو گیم سفارش شما در کم‌ترین زمان ممکن در ساعات کاری انجام خواهد شد.

آیا جوایزی که بتل پس دریافت می‌کنم به صورت دائمی است؟

اعتبار هر بتل پس فقط برای همان سیزن می‌باشد، اما جوایزی که در طول سیزن دریافت میکنید به صورت دائمی در اکانت بازی شما باقی خواهند ماند. به عبارتی برای دریافت جوایز هر سیزن جدید باید بتل پس را جداگانه خریداری کنید.

 

چک کردن CP مورد نیاز برای خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

برای شروع ابتدا وارد بازی شوید، پس از آن به صفحه لابی یا اصلی بازی مراجعه کنید.

در صفحه لابی بر روی علامت بتل پس (BATTLE PASS) کلیک کنید.

سی پی مورد نیاز برای خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

بعد از مشاهده تیزر بتل پس و سایر موارد در صفحه‌ای که برایتان باز میشود، روی دکمه BUY PERMIUM PASS کلیک کنید.

بتل پس کالاف دیوتی موبایل

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید، مقدار CP مورد نیاز برای خرید بتل پس در اکانت شما نوشته شده است. که در سمت چپ مقدار سی پی لازم برای خرید بتل پس معمولی و در سمت راست، مقدار سی پی مورد نیاز برای خرید بتل پس پلاس یا بتل پس باندل قابل مشاهده است.

Call Of Duty Mobile Premium Pass

به این ترتیب با اطلاع از مقدار سی پی مورد نیاز برای فعال سازی بتل پس، میتوانید برای خرید سی پی کالاف موبایل یا بتل پس به صورت مستقیم اقدام کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ دادن به
قوانین ثبت دیدگاه در پیدو گیم
  • لطفا نظر خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • لطفا از درج شماره تماس خود در متن دیدگاه خودداری فرمایید.
  • اگر دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • اگر در نظرات لینک صفحاتی خارج از "پیدو گیم" را وارد نمایید تایید نخواهد شد.
  • شبکه های اجتماعی