بازی Call Of Duty یا ندای وظیفه یکی از بهترین بازی های تاریخ در سبک اکشن و اول شخص می‌باشد. اولین نسخه از این بازی در تاریخ 29 اکتبر 2003 توسط شرکت Activision برای سیستم عامل ویندوز و پلی استیشن 2 منتشر شد. پس از مدت ها در نهایت نسخه موبایل این بازی در تاریخ 1 اکتبر 2019 برای سیستم عامل های اندروید و IOS منتشر شد.

در صورتی که قصد داشته باشید، در یک گوشی موبایل دیگر وارد اکانت کالاف دیوتی موبایل خود شوید و یا حتی اگر اقدام به خرید سی پی کالاف موبایل کنید، نیاز است تا اکانت بازی شما به یکی از دو پلتفرم اکتیویژن یا فیسبوک لینک (وصل) شود. در ابتدا که بازی را در تلفن همراه خود شروع می‌کنید، تمامی لول ها و پیشرفت های شما در بازی، در تلفن همراه شما ذخیره خواهند شد و با از دست دادن موبایل خود یا موارد مشابه، متاسفانه اکانت کالاف موبایل شما نیز از بین خواهد رفت. از همین رو اولین کاری بعد از نصب و شروع Call of Duty: Mobile باید انجام دهید، لینک کردن به اکتیویژن است.

 

سوالات متداول

  • منظور از لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل چیست؟

در واقع منظور از لینک کردن اکانت این است که کلیه اطلاعات اکانت شما شامل: اسکین های موجود، لول ها و پیشرفت ها در یک پلتفرمی مانند اکتیویژن یا فیسبوک ذخیره می‌شوند، و در صورتی که گوشی موبایل شما گم شود یا سایر موارد مشابه، کافیست مجدد بازی را نصب کرده با استفاده از مشخصات اکانتی که به بازی خود لینک کردید وارد بازی شوید.

  • آیا میتوانم در 2 گوشی مختلف یا با استفاده از شبیه ساز کامپیوتر وارد اکانتم شوم؟

بله، بعد از اینکه اکانت کالاف دیوتی موبایل خود را به یکی از دو پلتفرم فیسبوک یا اکتیویژن لینک کردید، میتوانید براحتی در هر دستگاهی وارد اکانت بازی خود شوید.

 

مراحل لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

برای شروع ابتدا وارد بازی شوید، پس از آن به صفحه لابی یا اصلی بازی مراجعه کنید.

با کلیک بر روی گزینه چرخ دنده یا Setting وارد بخش تنظیمات بازی شوید.

لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

پس از ورود به صفحه تنظیمات، در صورتی که کاربر اندروید هستید روی علامت (+) و در صورتی که دستگاه شما اپل است روی گزینه Link کلیک نمایید.

لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

در مرحله بعدی کافیست روی گزینه اکتیویژن یا Call Of Duty کلیک نمایید.

آموزش لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

با کلیک بر روی گزینه Call Of Duty، وارد یک صفحه دیگر با نام LOGIN TO YOUR ACCOUNT می‌شوید. در صورتی که قبلا اکانت دارید می‌توانید در این صفحه آن را وارد کنید، در غیر این صورت گزینه‌ی Sign Up در پایین صفحه را کلیک کنید.

 اتصال اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

با ورود به صفحه عضویت اکتیویژن باید مشخصات مورد نیاز را وارد نمایید:

Email Address: یک ادرس ایمیل به طور کامل و درست وارد کنید (حتما باید به این ایمیل دسترسی داشته باشید)

Password: یک پسورد دلخواه وارد نمایید، این نکته را به یاد داشته باشید که پسورد شما میبایست حداقل دارای 8 حرف و به همراه یک عدد باشد. (از حروف و اعداد انگلیسی استفاده کنید)

Location: در این قسمت باید یک کشور انتخاب کنید، پیشنهاد پیدو گیم انتخاب کشور ترکیه و آمریکا می‌باشد.

نکته: برای اینکه ریجن اکانت شما با کشور انتخابی ساخته شود، حتما باید آی پی شما در لحظه ساخت همان کشور باشد (فیلتر شکن روشن کنید)

Birthday: یک تاریخ تولد وارد کنید. حتما به نکته توجه داشت باشید که سن وارد شده بیشتر از 18 سال باشد. در صورت تمایل می‎توانید مثل نمونه مقابل وارد کنید: (YYY 1994 / DD 5 / MM 12)

سپس بر روی تیک پذیرش قوانین و I’m Not a Robot گوگل کلیک کنید، در نهایت با کلیک بر روی دکمه SIGN UP که در پایین صفحه است، عضویت شما به پایان میرسید.

به یاد داشته باشید که، اطلاعات وارد شده در فرم عضویت را در جایی ذخیره کنید.

آموزش لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

پس از انجام مراحل ذکر شده، و کلیک بر روی دکمه عضویت پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن کار برای شما ظاهر میشود: “Account Linked, Please Log In Via Call Of Duty”

حالا کافیست هنگام ورود به بازی روی دکمه اکتیویژن یا Call of Duty کلیک کنید و ایمیل پسوردی که در هنگام عضویت انتخاب کردید را وارد نمایید. به این ترتیب براحتی می‌توانید در هر دستگاهی به اکانت کالاف دیوتی موبایل خود دسترسی داشته باشید.

Call Of Duty

در صورت تمایل برای اتصال به فیسبوک نیز، می‌بایست بعد از کلیک بر روی گزینه + یا Link گزینه فیسبوک را انتخاب کرده و مراحل مشابه عضویت را برای فیسبوک انجام دهید.

سوالات یا مشکلات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ دادن به
قوانین ثبت دیدگاه در پیدو گیم
  • لطفا نظر خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • لطفا از درج شماره تماس خود در متن دیدگاه خودداری فرمایید.
  • اگر دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • اگر در نظرات لینک صفحاتی خارج از "پیدو گیم" را وارد نمایید تایید نخواهد شد.

دیدگاه ها (1 مورد)

Farzan Fathi 1403-04-26
با درود. برای من فقط فیسبوک میاد و خبری از اکتیویژن و جیمیل نیست. من اکانت فیسبوک هم ندارم که بخوام با اون لاگین شم
  • شبکه های اجتماعی