با لینک کردن اکانت یوبیسافت به سایر پلتفرم‌ها، می‌توان از برخی قابلیت های Cross- Platform و Cross- Progression بازی های این کمپانی استفاده کرد. برای مثال اگر قصد اجرای بازی رینبو سیکس را در کنسول پلی استیشن،  ایکس باکس و حتی کامپیوتر را دارید، می‌توانید با لینک کردن اکانت این پلتفرم‌ها به یوبیسافت، تمامی سیو‌ها و پیشرفت درون بازی را در بین همه پلتفرم ها اشتراک بگذارید و بازی خود را بر روی هر کدام از آنها ادامه دهید.

همچنین شرایطی را در نظر بگیرید که قصد دارید از کنسول به طور کل به کامپیوتر و استیم مهاجرت کنید. در این صورت با استفاده از قابلیت لینک کردن اکانت یوبی سافت می‌توانید Progress یا میزان پیشرفت خود در بازی های این کمپانی را براحتی به پلتفرم استیم منتقل کنید.

 

لینک کردن پلتفرم های مختلف به یوبیسافت

لینک کردن اکانت پلتفرم های مختلف به یوبیسافت پروسه بسیار ساده‌ای است. در این آموزش نحوه لینک کردن اکانت ایکس باکس به یوبیسافت را بررسی خواهیم کرد.

برای شروع ابتدا از طریق لینک مقابل account.ubisoft.com/en-US/login وارد سایت یوپلی شوید.

سپس با وارد کردن ایمیل و پسورد اکانت یوپلی و کلیک بر روی دکمه LOG IN وارد اکانت یوبیسافت خود شوید.

پس از ورود موفق، از بین گزینه موجود در صفحه و یا منوی سمت چپ بر روی گزینه Account information کلیک نمایید.

سپس به پایین صفحه بخش اکانت های متصل (Linked Account) اسکرول کنید.

لینک کردن اکانت سایر پلتفرم ها به یوبیسافت

در این بخش تمام پلتفرم‌های قابل اتصال را مشاهده می کنید. از بین پلتفرم‌های موجود ایکس باکس را پیدا کنید و روی دکمه Link زیر آن کلیک کنید.

سپس یک کادر برای شما باز خواهد شد که به شما اطلاع می‌دهد که در حال انجام چه کاری هستید و اینکه در آینده امکان آنلینک کردن اکانت ها نیز وجود ندارد. برای ادامه روی دکمه Continue کلیک کنید.

با کلیک بر روی دکمه Continue یک صفحه جدید به صورت پاپ-آپ باز می‌شود که شما را به صفحه ورود مایکروسافت منتقل خواهد کرد.

لینک کردن اکانت پلتفرم های مختلف به یوبی سافت

نکته: دقت کنید اگر در همین مروگر از قبل به یک اکانت مایکروسافت ورود کرده باشید، اکانت یوبیسافت شما به همان اکانت مایکروسافت لینک می‌شود.

در این بخش اگر از قبل اکانت ایکس باکس دارید، کافیست ایمیل و پسورد خود را وارد کنید. و در صورتی که اکانت ایکس باکس ندارید بر روی دکمه Create one کلیک کنید و مراحل ساخت اکانت را ادامه دهید.

پس از عضویت و ورود در پلتفرم ایکس باکس به صفحه بعدی منتقل خواهید شد، که اطلاعاتی درباره مزایا و دلایل متصل کردن پلتفرم ها مشاهده خواهید کرد. در پایین صفحه روی گزینه Accept کلیک کنید.

 ریکاوری اکانت یوبی سافت

نکته: در این بخش دقت کنید که ایمیل نمایش داده شده، آدرس ایمیل اکانت ایکس باکس شما باشد و به آن دسترسی دارید. همچنین در انتخاب اکانت ایکس باکس دقت فرماید، در آینده امکان تعویض اکانت وجود ندارد!

پس از تایید اکانت و کلیک بر روی Accept به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید تا تایید نهایی از شما دریافت شود. در این صفحه آیدی اکانت ایکس باکس شما نوشته شده در صورتی که همه چیز درست است برای ادامه باید روی دکمه CONTINUE کلیک کنید.

به همین سادگی مراحل لینک کردن اکانت ایکس باکس به یوبیسافت انجام شد، حال میتوانید آیدی اکانت لینک شده را در صفحه Account information و در زیر آیکون ایکس باکس مشاهده کنید.

لینک کردن اکانت سایر پلتفرم ها به یوبیسافت

برای لینک کردن سایر پلتفرم‌ها به اکانت یوبیسافت کافیست مراحل مشابه را طی کنید. با کلیک بر روی گزینه Link، صفحه pop-up پلتفرم مربوطه باز شده و با وارد کردن نام کاربری یا ایمیل و سپس پسورد، آن پلتفرم را به اکانت یوبیسافت خود لینک کنید.

 

آنلینک کردن اکانت از یوبیسافت

امکان آنلینک کردن اکانت ها در هر زمانی وجود دارد. برای انجام این کار کافیست بر روی گزینه Unlink در زیر نام هر پلتفرم کلیک کنید. یک صفحه اخطار برای شما باز خواهد شد. که برای تایید نهایی باید برای روی دکمه CONTINUE کلیک کنید.

آنلینک کردن اکانت از یوبیسافت

نکته مهم:  حتما دقت داشته باشید که بعد از آنلینک کردن یک پلتفرم دیگر نمی‌توانید اکانت جدیدی از آن پلتفرم را به حساب یوبیسافت خود لینک کنید.

برای مثال اگر یک اکانت استیم یا ایکس باکس به یوبیسافت شما لینک شده است، در صورتی که شما اقدام به آنلینک کردن آن کنید. دیگر امکان لینک کردن اکانت استیم یا ایکس باکس جدیدی به یوبیسافت خود را نخواهید داشت! و فقط امکان این را دارید که دوباره همون اکانت استیم یا ایکس باکس قبلی را به یوبیسافت خود لینک کنید.

 

سوالات متدوال و نکات مهم

  • زمانی که بازی رینبو  سیکس یا سایر بازی های یوپلی را در استیم اجرا می‌کنم از من درخواست کد فعالسازی می‌شود!

متاسفانه باید بگوییم شما مراحل لینک کردن استیم به یوپلی را اشتباه انجام داده‌اید و حل این مشکل بسیار دشوار و در اکثر اوقات غیرممکن است. (پشتیبانی پیدو گیم قادر به حل مشکل نمی‌باشد، می‌بایست با پشتیبانی یوپلی در ارتباط باشید.)

پس از دانلود بازی در استیم، نرم افزار Ubisoft Connect را از سایت یوپلی دانلود و نصب کنید. دقت کنید اگر از قبل این نرم افزار در کامپیوتر شما نصب شده مطمئن شوید که به هیچ اکانت یوپلی لاگین نشده باشید.

اکانت یوپلی که قصد دارید به استیم خود لینک کنید، باید جدید و از قبل به استیم دیگری لینک نشده باشد.

حتما چک کنید که به اکانت استیمی لاگین شده‌اید که بازی در آن خرید شده است.

برای ادامه بر روی دکمه Play در استیم کلیک کنید، پنجره‌ای از نرم افزار یوبیسافت کانکت باز می‌شود که درخواست ورود ایمیل و پسورد یوپلی را از شما می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم از طریق مروگر اقدام به ساخت اکانت یوپلی کنید و ایمیل و پسورد خود را در فیلدهای موجود در برنامه وارد و روی دکمه Log In کلیک کنید. و ادامه مراحل را برای لینک شدن استیم به یوپلی را طی کنید.

  • آیا امکان آنلینک کردن اکانت‌ها از یوبیسافت وجود دارد؟

به طور کلی امکان تغییر اکانت برای پلتفرم های توییچ، آمازون، یوتیوب، دیسکورد و فیس بوک وجود دارد. برای اینکار کافیست اکانتی که از قبل متصل است را آنلینک کرده و سپس همان مراحل را برای لینک کردن اکانت جدید وارد انجام دهید.

اما برای تغییر اکانت پلتفرم‌های ایکس باکس، پلی استیشن، استیم و اپیک گیمز در صورت اقدام برای لینک کردن اکانت جدید پیغام خطا دریافت خواهید کرد. و فقط اجازه لینک کردن مجدد به همان اکانت قبلی را خواهید داشت. برای انجام اینکار باید به طور مستقیم با پشتیبانی یوبیسافت در ارتباط باشید.


برای خرید کردیت و باندل های رینبو سیکس نیز باید یک اکانت ایکس باکس به اکانت یوبیسافت خودتان لینک کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ دادن به
قوانین ثبت دیدگاه در پیدو گیم
  • لطفا نظر خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • لطفا از درج شماره تماس خود در متن دیدگاه خودداری فرمایید.
  • اگر دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • اگر در نظرات لینک صفحاتی خارج از "پیدو گیم" را وارد نمایید تایید نخواهد شد.
  • شبکه های اجتماعی