رایوت پوینت League of Legends، سکه و امتیاز یا پول درون بازی است که با خرید آن می‌توانید از آیتم های متنوع بازی بهره‌مند شوید. رایت گیمز کمپانی منتشر کننده بازی‌های همچون لیگ آف لجندز و ولورانت است، که با خرید گیفت کارت رایت پوینت و شارژ آن در اکانت رایت گیمز خود می‌توانید در بازی‌ لیگ آف لجندز آیتم های مختلف درون بازی را خریداری نمایید.

 

سوالات متداول

  • لیگ آف لجندز چیست؟

لیگ آف لجندز با مدل فری‌میوم و با الهام گرفتن از مود بازی وارکرفت 3: تخت یخ‌زده با عنوان دفاع از باستانیان ساخته شد. این بازی در 27 اکتبر 2009 عرضه شد. League of Legends یک بازی صحنه نبرد آنلاین چند نفره است. در این بازی 10 بازیکن به 2 تیم 5 نفره تقسیم می شوند و آن را روی نقشه ای به نام Summoner’s Rift می‌جنگند. هر یک از این بازیکنان یک شخصیت را کنترل می کنند که به عنوان قهرمان (Champion) شناخته می شود.

  • گیفت کارت چیست؟

گیفت کارت به اعتبار غیر نقدی و مجازی گفته می شود که توسط شرکت ها، کمپانی ها یا بانک ها صادر شده و به عنوان جایگزین پول نقد برای خرید از فروشگاه خاص یا کسب و کار های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند. مهمترین تفاوت گیفت کارت ‌ها با کارتهای اعتباری همانطور که از نامشان مشخص است برای هدیه مورد استفاده قرار میگیرد و اعتبار آنها قابل انتقال نمی باشد.

رایت پوینت ها به شما این امکان را می دهد که بتوانید قهرمان های بیشتری را در داخل بازی به دست بیاورید و یا حتی آیتم ها و قدرت های جدیدتر و قوی تری را به دست بیاورید. خرید لباس و انواع ملزومات جنگی یکی از مهمترین کارهایی است که با استفاده از فعال سازی گیفت کارت لیگ آف لجندز امکان پذیر است.

 

راهنمای  فعال سازی گیفت کارت لیگ آف لجندز

برای خرید گیفت کارت در ریجن و مقادیر مختلف، بر روی لینک مقابل کلیک کنید: خرید گیفت کارت لیگ آف لجندز

نکته: امکان شارژ برای اکانت های ریجن ایران وجود ندارد. برای شارژ گیفت کارت آی پی شما باید با ریجن گیفت کارت و ریجن اکانت شما یکسان باشد.

برای اطلاع از نحوه شارژ گیفت کارت لیگ آف لجندز ویدیو کوتاه زیر را مشاهده نمایید.


برای فعال‌سازی کد گیفت کارت League of Legends باید بعد از ورود به لانچر بازی بر روی آیکن Store کلیک کنید. از منوی سمت چپ بر روی Purchase RP کلیک کرده و گزینه Prepaid Cards & Code را انتخاب کنید. سپس کد دریافت شده را در این قسمت وارد و فعال کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ دادن به
قوانین ثبت دیدگاه در پیدو گیم
  • لطفا نظر خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • لطفا از درج شماره تماس خود در متن دیدگاه خودداری فرمایید.
  • اگر دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • اگر در نظرات لینک صفحاتی خارج از "پیدو گیم" را وارد نمایید تایید نخواهد شد.
  • شبکه های اجتماعی