کمپانی Riot Games در جریان رویداد 10 سالگی بازی League of Legends بازی Valorant را معرفی نمود، این بازی به صورت آنلاین و در سبک شوتر اول شخص می‌باشد. رایت گیمز برای خلق ولورنت از دو بازی Overwatch و Counter-Strike الهام گرفته است. این بازی بازی دارای چندین شخصیت مختلف است که هرکدام از آن‌ها مهارت‌های خاص خود را دارند و در طول بازی می‌توانید از آن‌ها برای غافل‌گیری حریف یا کمک به اعضای تیم خود استفاده کنید.

در واقع ولورانت پوینت، سکه و امتیاز یا پول درون بازی است که با خرید آن می‌توانید از آیتم های مختلفی همانند اسکین اسحله ها و بتل پس بازی را خرید نمایید.

این آموزش به دو بخش اطلاع از ریجن اکانت ولورانت و روش فعالسازی گیفت کارت ولورانت پوینت تقسیم شده است.


آموزش اطلاع از ریجن اکانت Valorant

اگر قصد خرید گیفت کارت های ولورانت پوینت از فروشگاه پیدو گیم را داشته باشید، متوجه تنوع قیمت محصولات با توجه به منطقه یا ریجن اکانت ولورانت می‌شوید. معمولا شرکت‌های بازی‌سازی با توجه به ارزش واحد پولی و مسائل مالیاتی کشورها، قیمت آیتم های درون بازی را متفاوت در نظر می‌گیرند. از همین رو در هنگام خرید پوینت باید متناسب با ریجن اکانت خود اقدام به انتخاب گیفت کارت مورد نظر کنید.

ریجن اکانت ولورانت شما با توجه به آی‌پی شما در هنگام ساخت اکانت تعیین می‌شود. با توجه به مناسب بودن قیمت آیتم ها در کشور ترکیه، پیشنهاد میکنیم هنگام ساخت اکانت حتما از آی پی کشور ترکیه استفاده نمایید.

1. مشاهده ریجن اکانت ولورانت از داخل بازی

برای شروع ابتدا وارد بازی شوید، بالای صفحه سمت راست بر روی آیکون Setting کلیک کنید.

سپس در منویِ باز شده، بر روی گزینه About کلیک نمایید.

در مرحله بعدی، وارد تب Game Shard شوید. همانند تصویر زیر ریجن اکانت شما در این صفحه نوشته شده است.

2. مشاهده ریجن از طریق سایت سایت رایت گیمز

ابتدا از روشن بودن VPN خود اطمینان حاصل فرمایید، سپس برای ورود به اکانت خود روی لینک مقابل کلیک کنید: account.riotgames.com

در این صفحه نام کاربری (USERNAME) و پسورد اکانت خود را وارد کنید، سپس کد یک تایید به ایمیل شما ارسال خواهد شد، که با وارد نمودن آن کد در کادر مربوطه می‌توانید با موفقیت وارد اکانت خود شوید.

منطقه اکانت ولورانت

پس از ورود، به صفحه پنل کاربری سایت رایت گیمز هدایت خواهید شد. در این صفحه همانند تصویر زیر در قسمت Riot ID و بخش Country/Region ریجن اکانت شما نوشته شده است. (در این تصویر ریجن اکانت ترکیه می‌باشد.)

 ولورانت پوینت


نحوه فعالسازی گیفت کارت ولورانت پوینت

ابتدا بازی را اجرا کرده و وارد اکانت خود شوید.

از سمت راست بالا بر روی آیکون “VALORANT” کنار گزینه Store کلیک کنید.

فعالسازی گیفت کارت ولورانت پوینت

در صفحه باز شده، گزینه Prepaid Cards & Codes را انتخاب نمایید. کد گیفت کارت خود را در کادر مربوطه وارد و در نهایت روی دکمه SUBMIT کلیک کنید.

 شارژ گیفت کارت ولورانت پوینت

به این ترتیب اکانت بازی شما به میزان گیفت کارت وارد شده، شارژ خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ دادن به
قوانین ثبت دیدگاه در پیدو گیم
  • لطفا نظر خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • لطفا از درج شماره تماس خود در متن دیدگاه خودداری فرمایید.
  • اگر دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • اگر در نظرات لینک صفحاتی خارج از "پیدو گیم" را وارد نمایید تایید نخواهد شد.
  • شبکه های اجتماعی