درباره ما

درباره پیدو گیم

داستان ما از اینجا شروع میشه...

ما اسفند سال 1396 به دنیا اومدیم، همون موقع ها بود که بازی پابجی کامپیوتر داشت هر روز وایرال تر از دیروز می‌شد، این شد که ما تصمیم گرفتیم یه سایتی داشته باشیم تا فقط اخبار و آموزش های این بازی رو پوشش بدیم. اونجا بود که ایران پابجی به دنیا اومد.😄

یه مدت کوتاهی که گذشت، کاربرها سوال می‌کردن چطور میشه این بازی رو خرید؟ برای همین ما تصمیم گرفتیم فروش این بازی رو برای استیم شروع کنیم.

بعد از استقبال خفن مشتری های خفن ترمون 😀 هر روز تعداد بازی های سایت بیشتر شد. و کم کم خدمات بازی های دیگه مثل فورتنایت و پابجی موبایل و… به سایت اضافه شد.

پنج سال به همین به منوال گذشت، تا اینکه اینبار تصمیم گرفتیم برای اینکه بتونیم خدماتمون رو گسترش بدیم و نیاز جامعه گیمرهای ایران رو برطرف کنیم باید یه خونه تکونی حسابی بکنیم.

خیلی فکر کردیم تا اینکه به پیدو رسیدیم، پیدو گیم فقط یه سایت نیست! رفیق گیمر شماست….

کی می‌دونه! شاید بعدا تصمیمات دیگه‌ای هم گرفتیم 😎

معـرفی

در حال حاضر تمامی محصولات فروشگاه پیدو گیم به صورت دیجیتالی بوده و هیچگونه محصول فیزیکی در این فروشگاه بفروش نمی‌رسد.

شما عزیزان می‌توانید تمامی خریدهای خود را با خیالی آسوده از فروشگاه پیدو گیم انجام دهید، ما تمامی سعی و تلاش خود را می‌کنیم تا سفارش شما را در سریع ترین زمان تحویل دهیم، و به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید پاسخ دهیم.

چطور اعتماد کنیم؟

علاوه بر دریافت مجوز و نمادهای لازم، سابقه طولانی مدت فروشگاه پیدو گیم و اعتماد چندین هزار مشتری به این سایت، نشان از اعتماد کاربران عزیز به این مجموعه است.

logo-samandehi
سال سابقه فعالیت
0 +
مشتری
0 +
دیدگاه مشتریان
0 +
سفارش موفق
0 +