قوانین و مقررات

شرایط عمومی:

لطفا توجه داشته باشید رویه فعالیت فروشگاه پیدو گیم مطابق با قوانین تجارت الکترونیک کشور است، بنابراین این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود. این قوانین ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند و فروشگاه پیدو گیم حق اعمال تغییرات را برای خود محفوظ می‌دارد. تداوم استفاده کاربر از این سایت به معنای موافقت‌ کامل با آخرین نسخه شرایط و قوانین است.

1 - قوانین عمومی

1

تمامی محصولات فروشگاه پیدو گیم به صورت مجازی می‌باشند، و هیچ گونه کالای فیزیکی تحویل مشتری نمی‌گردد.

2

مشتری موظف به ارائه اطلاعات صحیح شامل (نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل) صحیح می‌باشد.

3

مشتری حق به اشتراک گذاشتن مشخصات اکانت فروشگاه پیدو گیم را در اختیار سایرین ندارد، و مسئولیت استفاده از آن تماماً به عهده صاحب اکانت است.

4

مشتری تعهد می‌کند که با آگاهی کامل از توضیحات هر محصول آن را خریداری می‌کند. و پس از تحویل محصول حق اعتراض ندارد.

5

مسئولیت خرید با هر کارت بانکی به عهده مشتری است، و مشتری تعهد می‌کند که تنها با اجازه صاحب حساب اقدام به پرداخت می‌کند، در غیر این صورت تمامی عواقب و مسئولیت خرید غیرمجاز به عهده شخص مشتری است. و فروشگاه پیدو گیم موظف است، تمامی مستندات موجود در خصوص خرید مشتری را در اختیار دستگاه قضایی و یا پلیس فتا قرار دهد.

6

هر گونه سو استفاده مشتری از عنوان پیدو گیم، بی احترامی، تهدید و یا اظهارات افترا آمیز به کارمندان و یا فروشگاه پیدو گیم موجب قطع ارائه خدمات به مشتری خواهد شد. و مبلغ سفارش ایشان با کسر 3 درصد مالیات به حسابی که خرید با آن انجام شده است برگشت داده می‌شود.

7

در فروشگاه پیدو گیم خدمات پشتیبانی، انجام و بررسی سفارش مشتریان تنها در ساعات کاری می‌باشد. از این رو اعتراض مشتری در خصوص انجام نشدن سفارش و یا عدم دسترسی به بخش پشتیبانی در خارج از ساعات کاری قابل قبول نمی‌باشد.

2 - خرید و عودت وجه

1

با توجه به نوع محصولات این فروشگاه (pidogame.com) هیچ‌کدام از محصولات و یا خدمات ارائه شده قابل عودت و تعویض نمی‌باشند، لذا در انتخاب محصول دقت فرمایید.

2

در صورتی که سفارش مشتری در مرحله اول به هر دلیلی قابل انجام نباشد (وجود تایید دو مرحله ای – اشتباه بودن مشخصات و…) سفارش در وضعیت بررسی قرار میگیرد، و پس از گذشت چند ساعت یا روز اگر قیمت محصول افزایش داشته باشد، مشتری می‌بایست مبلغ مابه التفاوت را واریز نماید. لازم به ذکر است که در این صورت، مشتری می‌تواند سفارش خود را لغو کند و درخواست عودت وجه را از فروشگاه داشته باشد. مبلغ با کسر 3 درصد مالیات برای مشتری واریز خواهد شد. 

3

با توجه به مجازی بودن محصولات و پرداخت درون بازی از طریق پرداخت های ارزی، در صورتی که مشتری اطلاعات اکانت بازی خود را شامل (ایمیل یا پسورد و..) اشتباه وارد کند و سفارش “تکمیل” شود به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه و یا تعویض وجود نخواهد داشت.

4

درخواست عودت وجه یا تعویض بعد از “تکمیل شدن سفارش” فقط زمانی امکان پذیر است که اشتباه نه از سمت مشتری، بلکه از طرف کارمندان فروشگاه پیدو گیم باشد.

5

در صورتی که فروشگاه پیدو گیم قادر به انجام سفارش مشتری نباشد، مبلغ سفارش به صورت کامل و بدون کسر کارمزد و مالیات به حساب بانکی که خرید با آن انجام شده است برگشت داده می‌شود.

6

در صورتی که سفارش مشتری به هر نحوی قابل انجام نباشد و یا دارای مشکل باشد، مبلغ سفارش با کسر 3 درصد مالیات به حساب بانکی کاربر برگشت داده می‌شود.

7

برگشت وجه سفارش به حساب مشتریان فقط به حسابی که خرید با آن انجام شده است امکان پذیر است.

8

رویه برگشت وجه سفارش به حساب مشتری 1 الی 3 روز کاری زمانبر خواهد بود.

9

در شرایطی خاص ممکن است برای برگشت مبلغ سفارش، فروشگاه پیدو گیم از کاربر درخواست احراز هویت کند. در این صورت مشتری موظف به ارائه اطلاعات کامل می‌باشد.

10

در صورتی که مشتری درخواست عودت وجه به کیف پول سایت را داشته باشد، مبلغ بدون کسر مالیات و کارمزد به کیف پول ایشان برگشت داده می‌شود.

3 - احراز هویت

1

مشتری موظف به تایید شماره موبایل خود هنگام ثبت سفارش می‌باشد.

2

به دستور مقام محترم قضایی و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) در صورتی که مشتری هر گونه فعالیت مشکوک و یا خرید با مبالغ بالا انجام دهد. فروشگاه پیدو گیم برای اثبات تعلق داشتن کارت بانکی به مشتری، و همچنین جلوگیری از مشکلات احتمالی و کلاهبرداری، از مشتری درخواست احراز هویت کامل خواهد کرد.

3

در صورتی که از مشتری درخواست احراز هویت شود، مشتری میبایست نهایت همکاری را با کارمندان فروشگاه پیدو گیم به عمل آورد. بدیهیست در صورت عدم همکاری جهت احراز هویت و مشاهده فعالیت های مشکوک توسط مشتری، مبلغ سفارش تا تعیین تکلیف توسط مراجعه قضایی در نزد فروشگاه پیدو گیم باقی می‌ماند.

4

در صورتی که مشتری پس از احراز هویت درخواست برگشت وجه کند، مبلغ کل سفارش با کسر 3 درصد مالیات به حساب ایشان برگشت داده می‌شود.

5

برای خرید بصورت کارت به کارت، مشتری میبایست کارت‌هایی که میخواهد با آن مبلغ را انتقال دهد را از طریق سیستم احراز هویت تایید کند. تراکنش های کارت به کارت تنها در صورتی پذیرفته می‌شوند که مشتری کارت بانکی خود را تایید کرده باشد. در صورتی که مبلغی به صورت کارت به کارت به حساب فروشگاه پیدو گیم واریز شود و مشتری کارت مبدا را تایید نکند، مبلغ با کسر کارمزد بانکی به کارت مبدا برگشت داده می‌شود.

6

برای شارژ کیف پول، مشتری میبایست فرم احراز هویت نهایی را تکمیل کند. این نکته قابل ذکر است پس از شارژ کیف پول توسط مشتری، مبلغ شارژ شده به هیچ عنوان قابل برگشت نمی‌باشد.

4 - سلب مسئولیت

1

مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و پسورد اکانت) می‌باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نادرست به عهده شخص خریدار می‌باشد.

2

در صورتی که محصول خریداری شده دارای مشکل یا محدودیت هایی باشد، مشتری موظف است تا حداکثر 72 ساعت پس از خرید موضوع را با پشتیبانی فروشگاه پیدو گیم مطرح کند. در غیر اینصورت فروشگاه پیدو گیم مسئولیتی در خصوص این موضوع قبول نمی‌کند.

3

مشتری می‌بایست قبل از خرید هر محصولی از فیلتر یا تحریم بودن آن اطلاع قبلی داشته باشد، چرا که در صورت اجرا نشدن بازی و عدم اتصال به سرور های بازی، مشکل از جانب دستگاه و یا اینترنت مشتری می‌باشد و فروشگاه پیدو گیم مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.

4

فروشگاه پیدو گیم تنها وظیفه فعال کردن سفارش در اکانت مشتری را دارد، و مشکلاتی همچون: خطای سرور بازی، مشکلات فنی بازی، مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری و موارد مشابه به عهده مشتری می‌باشد.

آموزش‌های پر استفاده
آموزش عضویت در سایت
نحوه عضویت در فروشگاه پیدو گیم را اینجا مشاهده کنید.
آموزش شارژ گیفت کارت استیم
نحوه شارژ گیفت کارت های استیم
آموزش غیرفعال کردن گارد استیم
نحوه فعال و غیرفعال کردن گارد در اکانت های استیم
آموزش اطلاع از ریجن اکانت استیم
نحوه مشاهده ریجن در اکانت های استیم
آموزش غیرفعال کردن دو مرحله‌ای اپیک گیمز
راهنمای فعال یا غیرفعال کردن دو مرحله‌ای در اپیک گیمز
تخفیف‌ها