ریزر گلد یک روش پرداخت بین المللی است که برای آن دسته از بازی هایی که از این اعتبار مجازی پشتیبانی می کنند قابل استفاده می‌باشد. امروزه اغلب بازی های مطرح از جمله پابجی از این سیستم پرداخت پشتیبانی می‌کنند. کاربران برای استفاده از این روش پرداخت میبایست با استفاده از گیفت کارت ریزر گلد، اکانت خود را شارژ نمایند. و سپس در بازی های مختلف مانند یک کیف پول دیجیتال از اعتبار خود خرج نمایند. با کمک ریزر گلد قادر خواهید بود براحتی آیتم های درون بازی مانند: یوسی پابجی، سی پی کالاف موبایل و… انواع گیفت کارت را خریداری نمایید.

این آموزش به 2 بخش نحوه اطلاع از ریجن اکانت ریزر گلد و آموزش شارژ گیفت کارت ریزر گلد تقسیم شده است.

 

آموزش پیدا کردن ریجن اکانت ریزر گلد Razer Gold

دقت داشته باشید برای ورود به سایت Razer Gold فعال کردن گیفت کارت باید از نرم افزار های تغییر آی پی (VPN) استفاده نمایید.

با کلیک بر روی لینک مقابل razerid.razer.com و وارد نمودن ایمیل و پسورد صحیح، به حساب کاربری خود در سایت ریزر گلد وارد شوید.

پس از ورود، از بالا سمت راست بر روی آیکون کره زمین کلیک کنید. در صفحه کوچکی که باز می‌شود ریجن اکانت ریزر گلد شما نوشته است.

نکته: در صورت مشاهده کلمه Others، یعنی ریجن اکانت شما گلوبال است، و فقط باید از گیفت کارت های گلوبال استفاده نمایید.

گیفت کارت ریزر گلد


مراحل شارژ گیفت کارت ریزر گلد

برای خرید گیفت کارت ریزر گلد برای ریجن های مختلف بر روی لینک مقابل کلیک کنید: خرید گیفت کارت ریزر گلد

دقت داشته باشید برای ورود به سایت Razer Gold فعال کردن گیفت کارت باید از نرم افزار های تغییر آی پی (VPN) استفاده نمایید.

همانند توضیحات بالا، با کلیک بر روی لینک مقابل razerid.razer.com و وارد کردن ایمیل و پسورد صحیح، به حساب کاربری خود در سایت ریزر گلد وارد شوید.

سپس از منوی بالا، بر روی گزینه RELOAD کلیک نمایید.

آموزش شارژ گیفت کارت ریزر گلد

در صفحه ای که برایتان باز می‌شود، بر روی گزینه Razer Gold Pin کلیک کنید. سپس کد گیفت کارد خود را در بخش Enter your pin or voucher code وارد نمایید، و در نهایت بر روی دکمه Next کلیک کنید.

شارژ گیفت کارت ریزر گلد Razer Gold

به این ترتیب گیفت کارت شما با موفقیت شارژ خواهد شد، و میتوانید از موجودی والت ریزر گلد خود برای خرید آیتم های مختلف درون بازی استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ دادن به
قوانین ثبت دیدگاه در پیدو گیم
  • لطفا نظر خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • لطفا از درج شماره تماس خود در متن دیدگاه خودداری فرمایید.
  • اگر دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • اگر در نظرات لینک صفحاتی خارج از "پیدو گیم" را وارد نمایید تایید نخواهد شد.
  • شبکه های اجتماعی