نتفلیکس (Netflix) شرکت تولید و پخش رسانه به صورت آنلاین میباشد. اپلیکیشن نتفلیکس بر روی تمامی پلتفرم ها قابل استفاده می باشد. با عضویت در سایت نتفلیکس (Netflix) می توانید به صورت آنلاین به میلیون ها فیلم و سریال روز دنیا دسترسی داشته باشید.

نتفلیکس بزرگترین شبکه استریم و پخش آنلاین فیلم در دنیاست. دسترسی به هزاران فیلم در بستر اینترنت امکان فوق العاده ای است که نتفلیکس برای کاربرانش فراهم می کند. نتفلیکس یک سرویس بر پایه پرداخت حق عضویت است که نیازمند پرداخت هزینه ای ماهیانه از سوی کاربر است. این حق عضویت را میتوان از طریق گیفت کارت های نتفلیکس پرداخت نمود.

 

نحوه شارژ اکانت نتفلیکس با گیفت کارت

نکته: هنگام شارژ گیفت کارت، باید آی پی شما با ریجن گیفت کارت یکسان باشد.

برای تهیه گیفت کارت نتفلیکس برای کشور های مختلف، روی لینک مقابل کلیک کنید: خرید گیفت کارت نتفلیکس

ابتدا به آدرس netflix.com/login مراجعه کنید. در صفحه باز شده ایمیل و پسورد اکانت خود را وارد کنید، و روی دکمه Sign In کلیک نمایید.

آموزش شارژ اکانت نتفلیکس

پس از ورود به اکانت نتفلیکس، صفحه را به پایین بکشید و بر روی گزینه Redeem Gift Cards کلیک کنید. همچنین می‌توانید وارد صفحه مقابل شوید: netflix.com/redeem

در مرحله بعدی کد گیفت کارت Netflix خود را در قسمت Redeem your gift وارد نمایید و در نهایت بر روی گزینه Redeem کلیک کنید.

آموزش شارژ اکانت نتفلیکس

به این ترتیب اکانت نتفلیکس شما به مقدار گیفت کارت وارد شده، شارژ می‌شود، که میتوانید از آن برای خرید اشتراک ها استفاده نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ دادن به
قوانین ثبت دیدگاه در پیدو گیم
  • لطفا نظر خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • لطفا از درج شماره تماس خود در متن دیدگاه خودداری فرمایید.
  • اگر دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • اگر در نظرات لینک صفحاتی خارج از "پیدو گیم" را وارد نمایید تایید نخواهد شد.
  • شبکه های اجتماعی