فروشگاه بزرگ استیم در طول سال جشنواره‌های فروش متعددی برگزار می‌کند که به واسطه‌ آن فرصت عالی برای خرید هزاران بازی جدید و گوناگون با قیمت مناسبی برای کاربران پلتفرم رایانه‌ شخصی فراهم می‌شود.

طبق سنت همیشگی، شرکت ولو با انتشار تریلر جدیدی از زمان آغاز جشنواره فروش زمستانی Steam رونمایی کرده است. تخفیفات Winter Sale امسال از تاریخ 21 دسامبر 2023 (30 آذر 1402 ساعت 21:30 به وقت ایران) شروع می‌شود و کاربران این پلتفرم محبوب می‌توانند تا تاریخ 4 ژانویه‌ی 2023 (14 دی 1402) بسیاری از بازی‌های شبکه استیم را با تخفیف قابل توجهی خریداری کنند.


در این میان می‌توانید تیزری که برای معرفی این رویداد توسط استیم منتشر شده است را مشاهده کنید.

در توضیحات این تخفیفات آمده است: فروش زمستانی همچنین به معنای رأی‌گیری برای بازی مورد علاقه خود در جوایز استیم است. میلیون‌ها بازیکن از سراسر جهان در فروش پاییزی نامزدهای خود را ثبت کردند و ما آن را به پنج نفر نهایی در هر دسته کاهش داده‌ایم. از 21 دسامبر شما می‌توانید رأی خود را برای برنده هر دسته ثبت کنید و برای هر دسته که رأی دهید، یک استیکر ویژه جوایز استیم دریافت کنید. برای مشاهده نامزدها و رأی‌دهی هنگام شروع فروش، لطفاً صفحه جوایز استیم را بررسی کنید.

زمان شروع تخفیفات زمستانی 2023 استیم

دسته‌بندی‌های جوایز استیم شامل موارد زیر است:

Game of the Year
VR Game of the Year
Labor of Love
NEW: Best Game on Steam Deck
Better with Friends
Most Innovative Gameplay
Outstanding Story-Rich Game
Best Game You Suck At
Outstanding Visual Style
Best Soundtrack
Sit Back and Relax

همچنین همانند سال های گذشته رویداد مخصوصی به همراه Trading Card و Badge (مدال) های منحصر به فرد برگزار می‌شود. افرادی که طی این حراج بزرگ اقدام به خرید بازی‌ها کرده و به تجربه آن‌ها بپردازند، این کارت‌ها را به صورت رایگان دریافت می‌کنند. همچنین با خرید بازی یا DLC از فروشگاه استیم می‌توانید Steam Point دریافت کنید و از آن برای تزئین اکانت استیم خود استفاده نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

در حال پاسخ دادن به
قوانین ثبت دیدگاه در پیدو گیم
  • لطفا نظر خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • لطفا از درج شماره تماس خود در متن دیدگاه خودداری فرمایید.
  • اگر دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • اگر در نظرات لینک صفحاتی خارج از "پیدو گیم" را وارد نمایید تایید نخواهد شد.
  • شبکه های اجتماعی